piątek, 13 lipca 2012

Helloł

Przepraszam, że może tak długo nie pisałam, ale jestem na wakacjach i nie mam zbyt częstego dostępu do neta. Ale dzisiaj piszę. Więc przejdżmy do posta. (piszę na małym laptopie i mogą wystąpić błędy). Na stardoll pojawiają się coraz to nowe udogodnienia. Dzisiaj pod lupę wezmę połączenie stardoll i youtube. Czy dla was jest to dobre. Czy sądzicie, że to dobry pomysł. Stardoll nieuchronnie się rozwija, ale nie wiem czy rozwija się tutaj akurat w dobrym kierunku. Ale może nie do końca. Już dawno na yt pojawiały się metamorfozy albo diy na stardoll. Więc może dobrze, że wszystko złączyło się w jeden kanał i będziemy mogli tu wszystko znaleźć. Ale opinie są podzielone. Jedni są na tak, inni na nie. Więc piszcie w komentarzu, jak sądzicie, czy dobrze jest że stardoll połączył się w youtube, czy nie za bardzo. Piszcie, czekam na odpowiedzi, a moja opinia też jest podzielona, pod różnymi aspektami jest dobrze i źle. Ale szkoda czasu na wytłumaczenia. Więc ja już spadam oddać sie wakacyjnym lenistwom, i mam nadzieję, że wy robicie to samo :D Paaaaaa.

6 komentarzy:

Menette pisze...

No nie wiem czy to dobrze... Stardoll się ciągle rozwija, a YouTube... Pod tym komentarzem dokończcie moje nieskończone zdanie.
Menette

Adusia2525 pisze...

Szczerze to jest mi obojętne. Przynajmniej dzięki temu że zaobserwowałam stardoll zyskałam 5sd.

Paula552 pisze...

Ja za subskrybowałam stardoll i dostałam stardollary ;)

DaisyShey pisze...

Ja subyskrowałam dla sd:D Ale wcale na to nie patrze. A jeżeli chodzi o yt to jestem uzależniona:P

angelika pisze...

milych wakacji zycze

Angelika.1999

julox333 pisze...

fajnie, że można tam wszytsko znaleźć. Ale to taki sam bajer jak na Facebooku albo na Twitterze, ale mi to tam nie przeszkadza. Możemy się czegoś dowiedziec i zarobić parę sd przy subskrycji kanału ;)