niedziela, 10 czerwca 2012

Wiem, wiem, wiem....

Wiem, że bardzo dużo osób chciałoby, abym pisała na blogu przynajmniej raz na dzień, jednak brak czasu zupełnie mi na to nie pozwala. Jak już wiecie kupiłam nowe mieszkanie i niedawno sprzedałam swoje. Teraz trwają przygotowania do umowy końcowej, potem przeprowadzka no i na koniec czeka mnie jeszcze spory remont łącznie z wymianą wszystkich okien na nowym mieszkaniu. Mam nadzieję, że na przełomie września-października będzie już po wszystkim, niestety nie jest to zależne jedynie ode mnie.
Drugim powodem dla którego nie piszę jest.... obecna pora roku. Ponieważ ja nie cierpię zimy muszę korzystać teraz z pogody, bo w zimie nie ruszam się na krok z domu (jedynie do sklepu). Teraz wykorzystuję każdą wolną chwilę na to aby gdzieś wybyć, połazić, pospacerować i poimprezować. Komputer i internet zeszły całkowicie na plan drugi a nawet powiedziałabym że na trzeci ;P Stardoll nie jest już tak interesujący jak kiedyś. Dla osoby. która siedzi w grze kilka lat staje się po prostu nudny. Poza tym gra w której nie ma żadnej rywalizacji, rankingu itp to co to ca gra? Nuda i tyle. Ubrania wciąż takie same lub nawet gorsze, ceny wyższe....w zasadzie można tam wpadać od czasu do czasu, ale żeby siedzieć godzinami to nie widzę najmniejszego sensu, szkoda mi pogody i czasu, bo jak wiadomo czas jest takim stworem którego cofnąć się nie da. Dlatego ile wlezie korzystam z życia i Wam też tak radzę.
Na koniec podzielę się jeszcze z Wami fotkami z naszej Strefy EURO 2012, czyli z drugich urodzin Emila. Emil urodził się 8 czerwca, więc i impreza nie mogła wyglądać inaczej jak tylko tak.... :D11 komentarzy:

Izabela pisze...

Córka strasznie podobna do Pani, a synek słodki szczególnie na przedostatnim zdjęciu ;)

Kasiikoowa pisze...

Dobrze, rozumiemy. :) A co do zdjęć to ten tort wygląda bardzo interesująco :D

santana pisze...

Rozumiem ,ja też byłam na stardoll non stop przez 6 miesięcy a potem to już odpuściłam.

megagwiazda22 pisze...

Tort chyba był dobry cudnie wygląda ,a pani córka naprawdę bardzo do pani podobna.

angelika pisze...

super tort i rozumiem te cala sytuacje

Angelika.1999

Buy Wear and Love pisze...

Rozumiem, jednak napisałam na blogowy e-mail w sprawie reklamy. Bardzo mi zależy, by pojawiła się w dość krótkim czasie, więc nie chcę czekać aż do września. Dałoby się jakoś szybko odpisać w wolnej chwili? Przepraszam za kłopot.

Lgois pisze...

Mamy nadzieję że szybko do nas wrócisz :)
Ja akurat dzis mam urodzinki :)

Nesta pisze...

Zgadzam się, stardoll po pewnym czasie robi się nudny. Ja też staram się korzystać z pogody a na stardoll jeśli wejdę to tylko na chwilę. Pozdrawiam :)

Kinia1718

Edunia77 pisze...

Witaj w klubie ;)

Edunia77

Edunia77 pisze...

Rozumiem.Rzeczywiście stardoll może się po dłuższym czasie zrobić nudny.


Edunia77

Selenaolciax pisze...

Zgadzam się, no bo przecież stardoll to nie jest sens życia, a już na pewno nie dla dorosłej osoby.
Ach ten tort... Zrobiłam się głodna. :D