wtorek, 26 czerwca 2012

Sofa idealna poszukiwana

Dziś temat, może według niektórych trochę dziwny, ale jak najbardziej potrzebny. Wiele osób nie wie, jak dobrać kanapę do wystroju wnętrz, jak dobrać do tego dodatki, na jaki stolik kawowy postawić.
Chcę wam pokazać czym się kierować w wyborze sofy do naszego apartamentu.


1. Ten typ sofy pasuje do wnętrz nowoczesnych, ale nie zbyt modernistycznych. Świetnie wpasuje się w świeży i jasny wystrój. Doskonale pasuje do niej kryształowy żyrandol, lub nowoczesna biała lampa. 
Kolory pasujące do tej kanapy to: 

 Zaś ta kanapa niezbyt pasuje do nowoczesnego wnętrza. Jeżeli chcemy urządzić coś w stylu salonu z kominkiem i pięknymi obrazkami, szczególnie polecam tą kanapę. Nie pasują do niej kolorowe poduszki za to kotek leżący i prężący się na niej jak najbardziej. 


A to kolory pasujące do tej kanapy :Następna kanapa, to całkiem inny styl. Idealnie wpasuje się do ciepłego i miłego apartamentu. Świetnie będzie też pasować do stylu kolonialnego, lub morskiego. Jak kto woli, możliwości tej kanapo-ławki są ogromne. 


Kolory pasujące do tej sofy to :


Ostatnia sofa to całkiem co innego. Jest przyjazna i kunsztowna. Jeśli ja kupimy, nie zaśmiecajmy jej kolorowymi poduszkami, albo czymś w tym rodzaju. Pozostawmy ją taką, jaką jest. Stworzona została do wnętrz elegenckich, wysublimowanych. Nie nadaje się do kolorowego pokoju, ponieważ on mógłby ją przytłoczyć, a ona mogłaby zespuć jego wystrój. 


A kolory, które świetnie pasują do takiego typu sofy to :
Sądzę, że post się podobał. Jeśli nie to liczę na słowa krytyki :)

2 komentarze:

angelika pisze...

potrzebny artykul 5/5Angelika.1999

Paula552 pisze...

Podoba mi się :)