czwartek, 14 czerwca 2012

Nasze dwa typy

Dziękuję za pomysł Santana. Jest tak dobry, że go wykorzystam w tym poście.

A więc Superstars na stardoll mają wiecej możliwości ubierania się. Jednak nie każdego stać na wydawanie pieniędzy na lalki, inni sądzą, że to głupota. Jednak każdy ma swoja opinię na ten temat, a ja nie zamierzam się w niego wgłębiać. Może kiedyś,nie teraz. Ok, więc nss nie zawsze mogą pozwolić sobie na drogie ubrania pochodzące ze Starplazy. Nie mogą projektować ubrań w Stardesign, a czasami właśnie z tamtąd wychodzą najpiękniejsze i najbardziej kreatywne rzeczy. Mam zamiar przedstawić wam kilka zestawów dla Superstar i dla NieSuperstars. Są one do siebie podobne, jednak różnią się cenami i walutą. Zestawy dla NSS są za starmonety a dla ss za stardollary. A więc:


Zestaw dla superstars kosztuje: 53 stardollary
Zestaw dla nonsuperstars kosztuje: 238 starmonet, co w przeliczeniu na stardollary kosztuje z zaokrągleniu 25 stardollarów. Jest to ponad połowę mniej a efekt jest podobny. 

I jak ,proszę o komentarze, wiem że mogą nie być oszałamiające, ale staram się i chcę się nauczyć robić stylizację, a dzięki waszym radom i komentarzom mogę to wykonać. :))

6 komentarzy:

Kalina(Jesscelina) pisze...

Przepraszam, ale nie podobają mi się.
Każdy ma własne zdanie.

Jesscelina

heros. pisze...

Nss nie mogą projektować ubrań w StarDesign? Pierwsze słyszę... Też mi się nie podoba ten post, niestety.

Nesta pisze...

A mnie się te stylizacje podobają. ;)

Kinia1718

Milio33 pisze...

Wiesz co przepraszam, ale dopiero teraz niedawno zobaczyłam. Kiedyś nie mogły, a ja nie projektuje więc nie zauważyłam. Dzięki, następny post napewno będzie lepszy. :)

Milio33 pisze...

No i właśnie o to chodziło, żeby każdy powiedział czy mu się podoba czy nie. Juz teraz wiem, że ten post był zły:)

santana pisze...

Jej chodziło pewnie o to że nie mogą ich kupywać. Najgorsze wzory są za starmonety.