niedziela, 24 czerwca 2012

Magazyn

http://grzegorzz1990.wix.com/milio33- przedstawiam pierwszy magazyn. Przepraszam, że w takiej wersji ale uczę się dopiero :)

10 komentarzy:

heros. pisze...

Z a.n.k.ą.xxD się nie zgadzam. Wygląda jak 90% stardolla, zero oryginalności wg mnie. Nie roumiem po co są wszędzie po dwa znaki zapytania. Niezbyt poprawnie. Podoba mi się na 50%.

Martyna/SweetMattina pisze...

Podoba mi się,doceniam pomysły.Panuje teraz moda na magazyny,a ludzie nie są zbyt kreatywni jeśli chodzi o tytuł oraz wnętrze.Zauważyłam kilka błędów ortograficznych.Nie wiem czy umieściłabym AnnDoll88 i wyróżniła ją za to co zrobiła[świetny apartament,ale talent ma do kopiowania grafik].Mniej więcej zgadzam się z poprzedniczką.

angelika pisze...

spoko 5/5


Angelika.1999

Alutka pisze...

Fajny ;))

Zapraszam też na mojego kosmetycznego bloga, rozwija się ale mam spore zapasy kosmetyków także codziennie nowe recenzje ;)

http://allutkowy.wordpress.com/

Milio33 pisze...

Dziękuję, zaznaczam, że jest to pierwszy artykuł, następne będą lepszę, dzięki za słowa :)

Milio33 pisze...

Oj tam czepiasz się :) A tak na serio to dziękuję za słowa krytyki, były potrzebne, dziękuję za to, że znalazłaś błędy. Ja nie do końca znam język polski, pozatym piszę szybko więc. Ale naprawdę dzięki.

Martyna/SweetMattina pisze...

Nie do końca?

Milio33 pisze...

Tak, ponieważ nie urodziałam się w Polsce, przyjechałam tu do zerówki i jeszcze nie znam tak języka dogłębnie, ale chyba moje błędy nie są takie duże, ja ich nie zauważam . Postaram się pisać bardziej poprawnie. Nie chce żeby Hkgpl mnie wylała :)

Martyna/SweetMattina pisze...

Nie spodziewałabym się tego po tobie,bo dobrze piszesz ;)

Milio33 pisze...

Wiem, wiele osób mi to mówi. :)