środa, 20 czerwca 2012

Chcesz się pochwalić swoimi osiągnięciami? Nic prostszego! NOWOŚĆ!

Stardoll udostępnił nam dziś kolejną nowość jaką jest półka z nagrodami za osiągnięcia pokazująca się w naszej prezentacji. Od dziś jeśli chcesz się pochwalić swoimi osiągnięciami na stardoll możesz je zamieścić na tejże specjalnej półce, wtedy na pewno każdy je zobaczy :)


Podczas zdobywania nagród za kolejne osiągnięcia będziecie na bieżąco informowani o tym fakcie na ekranie (lewy, dolny róg).


Wszystkich nagród za osiągnięcia jest aż 71! Ile Wy posiadacie?

7 komentarzy:

Milio33 pisze...

Według mnie to jest bez sensu, stardoll zaczyna zmieniać się na gorsze, chyba myślę nad odejściem i usunięciem konta. Niestety ale taka prawda, że admini chcąc wprowadzać te wszystkie udziwnienia nie mają na celu dobra ogółu tylko jakieś jednostki. Szkoda, stardoll mógłby wrócić do takiego jaki był kiedyś. :(

Mylaa pisze...

Zgadzam się z komentarzem wyżej . :c. Dawniej było lepiej . ;)

Adusia2525 pisze...

Nie podoba mi się ta zmiana, tak samo jak wszystkie w ostatnim czasie...

Kashia pisze...

wkurza mnie ten dźwięk, gdy się dostanie osiągnięcie :D Mam na razie 21 nagród.

Anonimowy pisze...

Nie jest to aż tak złe w porównaniu do tego, że mnie wywalono ze wszystkich klubów, i nie wiem dlaczego. Nawet z tych gdzie byłam menadżerką ;| To chore! Też ktoś ma taki przypadek?!

Anonimowy pisze...

Anuluję, kluby wróciły ;) A co do nagród no to... nie są złe, ale przypuszczam, że jak już się raz je dostanie to będzie koniec.

angelika pisze...

mam 24 nagrody narazie

Angelika.1999