środa, 4 kwietnia 2012

Stare Hot Buysy cz.1

Cześć. Sorki, że wczoraj nie pisałam ale mieszkam na wsi i były wyroby (no wiecie szynka i te sprawy) i musiałam rodzeństwo pilnować dlatego nie  pisałam. Dzisiaj mam dla Was coś nowego i myślę, że Harajuku się nie obrazi.


Dzisiaj napiszę Wam o starych Hot Buysach a tak dokładnie o drugich od początku Stardoll czyli końcówka grudnia 2006 roku. 


Uwaga: Ten artykuł jest też na moim blogu stardoll-i-ty-stylistakamila.blogspot.com , więc żeby nie było, że kopiuje, bo ja to pisałam w sobote a w niedziele post był dodany, więc myślę, że się nie obrazicie:) 


Więc ubrania z drugiego Hot Buys od początku Stardoll wyglądały tak:Druga kolekcja ciuszków Hot Buys doszła na Stardoll w grudniu 2006 roku a dokładniej to 6 lat temu . Sporo czasu upłynęło i pewnie bardzo mało osób z całego Stardoll ma chociaż jeden ciuszek z tej kolekcji.

Pierwsze wrażenie? ,, Co to za brzydkie starocie?!" . Tak pewnie się niektórym wydaje ale w 2006 roku to były prawdziwe cudeńka. Teraz patrząc na sweter niebiesko-żółty mówimy sobie ,, zwykły sweter i to ma być Hot Buys?" albo na sukienkę, która na screenie leży na Doll ta granatowa to pierwsza myśl ,, Ja  bym nawet nie założyła takiego czegoś !" . Teraz gdybyśmy spotkali kogoś kto ma taki Hot Buys to sprzedał bygo nam za najmniej 200 stardolarów.  Ja bym chciała mieć z tych Hot Buysów naszyjnik z laleczką w okienku.

A Wam jak się podobają drugie Hot Buysy na Stardoll? Macie może chociaż jeden ciuszek? Znacie kogoś kto go ma?Jeśli tak to dajcie mi znać w mojej Księdze Gości:) Podobał się post? Chcecie 2 część za tygodnie i następne Hot Buys? 


Pisała dla Was StylistaKamila

EDIT: To nie są pierwsze HB. Dziękuję jednej s obserwatorek za spostrzegawczość:) Te HB to drugie HB od początku stardoll. Najmocniej przepraszam za pomyłkę. Wybaczycie? Następnym razem będą  1 hb.

18 komentarzy:

szlaban333 pisze...

eee co za czasy na moim 1 koncie miałam te rzeczy :)

Kasiikoowa pisze...

ee.. HGPL już miała dawno urodziny o ile pamiętam. ^^

MalaMargusia pisze...

Smacznej szynki życzę :P

Aravilar pisze...

Ocieplacze na nogi są przez mnie często widziane w sb, znaczy nie wiem czy to te akurat ale kolor mają ten sam i krój też

angelika pisze...

fajne hot buysy

Angelika.1999

megagwiazda22 pisze...

rolki to ja chyba mam ale pewna nie jestem

Anonimowy pisze...

Dzięki :P haha :)

Paula90Febo pisze...

Takie sobie ale niektórzy sprzedają po zawrotnych cenach.
Paula90Febo

Anonimowy pisze...

Wiemm.. wiem... pomyłka bo jak zobaczyłam wczorajsze zdjecia z imprezy to pomyliłam się i napisałam inaczej

julcia_tam pisze...

Nie te czasy teraz to zupełnie inne ubrania

98justka98 pisze...

rolki ma chyba każdy, były jakiś czas temu darmówką, ale bez Hot Buys na metce. A tak w ogóle to jestem ciekawa starych hb, :)

Nesta pisze...

Jak dla mnie to wyglądają na takie "rzeczywiste", jeśli wiecie o co mi chodzi ;) Nie mam nic z nich, doszłam do stardoll 1,5 roku później.

Kinia1718

Milio33 pisze...

Lubię takie posty, normalnie pokazują jak stardoll zmieniał się na przestrzeni lat. Dzięki post świetny

Paula552 pisze...

Ja mam chyba rolki ;D ale to była darmówka te rolki ;D

Adusia2525 pisze...

Niestety artykuł zawiera duży błąd:to nie są pierwsze hb! Hot buys pojawiło się wcześniej tylko nie ma już artykułów s starblogu (wystarczy poszperać po starych blogach o stardoll) Artykuł wprowadza w błąd, a ja bardzo tego nie lubie -.-

MissMartyna1811 pisze...

Smacznej szynki :P

Selenaolciax pisze...

Omg... ale brzydkie...

Zozoleq pisze...

miałam west i torebkę, wg mnie takie stare hb nadal są cudne ;>

zozoleq