poniedziałek, 30 kwietnia 2012Bardzo, bardzo przepraszam za opuźnienie. Wybaczcie
Dzisiaj pokaże Wam stylizację, którą robiłam dawno, ale miałam ją zapisaną na innym komputerze,  trak więc miłego patrzenia :)
Stylizacja: Robiona przed domem Patki, w sumie nie wiem co mogłabym o niej napisać. Najbardziej lubię buty, są cudne, nie ważne, że lekko za małe, ważne, że cudne. Spodnie są z Ameryki z Top Secret, kosztowały jedynie 30 dolarów! Kocham tą stylizacje.

Styling: Take the house Patkas, in total I do not know what I could write about her. My favorite shoes are wonderful, no matter that the slightly too small, just that wonderful. Jeans are an American with a Top Secret, they cost only 30 dollars! I love the styling.
Jabłko! 


A tu z Patką.
Spodnie: Top Secret, 90zł
Koszulka: Orsay, 39,99
Szalik: Cropp, 39,99
Buty: CCC, 129,99
Bransoletki: New Yorker, 20zł
Kokarda: Terranova: 20 zł

13 komentarzy:

angelika pisze...

nawet spoko ale to nie moj styl

Angelika.1999

Nesta pisze...

Całkiem ładnie, ale jak spojrzałam na ten szalik to mi się automatycznie zrobiło gorąco xD

Kinia1718

Paula90Febo pisze...

Mój tez nie ale trawię.

megagwiazda22 pisze...

no fajnie

Milio33 pisze...

:) Opóźnienie :))

Kasiikoowa pisze...

Mi się podoba, ładnie. ;]

Nejtl pisze...

Tak, to razi.

Laolila3421 pisze...

Nic nadzwyczajnego, a buty straszliwie niemodne!
Twoja przujaciółka na ostatnim zdjęciu wygląda o niebo lepiej...A trzecie zdjęcie przedstawiające twoje kolana i buty wyglada jakby cię to obówie strasznie cisnęło, jakbyś zaraz miała się przewrócić a później jeszcze osikać. Błagam dziewczyna nie sil się na jakieś takie słit focie z jabłuszkiem. Jak na drugi raz wybierzesz się na sesję to niech "fotograf" robi ci zdjęcia z nienacka albo jak już masz pozować to chociaż oryginalnie, a nie wydymane usta, zetknięte kolana bioderko w jedną stronę i ręce złożone w gest "o co chodzi?" ZASZALEJ DZIEWCZYNO! To moje rady, nie każe ci ich przyjmować do siebie ;)

misiunia-unia pisze...

zgadzam się w 100%!

julcia_tam pisze...

Super

truskaffkowe pisze...

Moim zdaniem od butów koszmarnie wali kiczem :/ Stylizacja na co dzień okey, nie przesadzona i w 75% byłabym na tak, ale jeżeli to upubliczniać na blogu to niestety nudno :| Nie wyglądasz na jakiegoś totalnego plastika więc po co te sweet focie? Wyginanie nóżek i obgryzanie jabłka nie jest ani trochę fajne. Poprzeglądaj blogi szafiarskie i zauważ iż pozy są zwykłe nie sweet i przez to pokazują styl a nie głupotę modelki/fotografa. Takie rady ale jeżeli chodzi o to aby w tym iść gdzieś na miasto czy coś to zamieniłabym te buty na koturny/baletki a nawet trampki i będzie dużo fajniej. Powodzenia w kolejnych stylizacjach :D

Paula552 pisze...

Zgadam się z Laolila3421 truskaffkowe . Szczerze ? Nie podobają mi się ani trochę Twoje stylizacje..

Anonimowy pisze...

Wydaje mi się, że jest to trochę źle przetłumaczone. Google translate?