poniedziałek, 19 marca 2012

Sprawy organizacyjne...


Właśnie przed momentem dowiedziałam się, że za dwa dni przylatuje do nas rodzinka z drugiego końca świata czyli z USA, w związku z tym przez najbliższy czas raczej nie będę udzielać się na blogu bo "trza chałupę ogarnąć". Muszę odpicować wszystko na wysoki połysk co by wstydu rodzinie na zachodzie nie robić, że tu taki rozgardiasz w domu. Najbardziej nie lubię myć okien, ale jakoś zacisnę zęby i postaram się sprostać temu zadaniu ;P
Jak już pisałam, nie będę raczej wstawiać nowych postów, no chyba że będzie coś naprawdę bardzo ważnego do napisania. Mam nadzieję, że dziewczyny, do których porozsyłałam dziś zaproszenia umilą Wam czas przez te kilka nadchodzących dni. Nie wiem jak długo u mnie ten sajgon potrwa, ale na szczęście rodzinka zarezerwowała sobie hotel, więc będzie trochę luzu :)
Co do kalendarza wiosennego za moment opublikuję jeden i zarazem ostatni kalendarz. Będzie się można pod nim zgłaszać do dnia 21 marca. Spośród zgłoszeń wylosuję osoby, które otrzymają gifty za zaległe dni czyli za 17 i 18 marzec oraz osoby z kolejnych dni czyli 19, 20 i 21. Zatem jeśli chcecie zgarnąć jeszcze jakiś wiosenny gift zgłaszajcie się w kalendarzu, który zaraz pojawi się na blogu, więcej ich nie będzie.

Wiem, że spora część osób czeka na wyniki konkursu MISZ-MASZ. Musicie się uzbroić w cierpliwość, gdyż nie bardzo miałam kiedy przejrzeć wszystkie prace a chyba nie chcielibyście, żebym na chybił trafił wylosowała zwycięzców... jak tylko znajdę minutkę (między jednym oknem a drugim) to postaram się wszystkie prace obejrzeć i wybrać te najfajniejsze.

Wrócę jeszcze do sprawy pisania przez nowe redaktorki. Są to osoby przyjęte na próbę, zobaczymy jak się sprawdzą.... I prośba do redaktorek: bardzo proszę abyście pisały na tematy wymienione przez siebie w zgłoszeniu nie tworząc przy okazji masy nowych etykiet i tagów, bo to tylko zaśmieca bloga. Jeśli dodajecie jakiś tag to korzystajcie z dostępnych na liście. Starajcie się nie robić byków, bo to grozi pozbawieniem funkcji redaktora... no i najważniejsze - obrazki wstawiamy tylko za pomocą ikonki "wstaw obraz", nie żadne "kopiuj i wklej" bo łapki poubijam!

10 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Ok, ok. :) Poradzimy sobie. :D

Ta co ma "Czarne Oczy" pisze...

POWODZENIA

MissParis125

angelika pisze...

oki powodzenia

Abgelika.1999

MissMartyna1811 pisze...

Życzę powodzenia :)

MissMartyna1811

Candy pisze...

Hah ... jakoś przeżyjemy :)

Nesta pisze...

Nie ma to jak rodzinka :) Również życzę powodzenia.

Kinia1718

Paula90Febo pisze...

Trzeba będzie.
Paula90Febo

megagwiazda22 pisze...

poradzimy sobie

julcia_tam pisze...

Miłych dni z rodzinką:P

Myszuunia pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.