wtorek, 27 marca 2012

Dom NocyDziś opowiem wam o serii książek Dom Nocy,seria składa się z 8 książek(ta liczba ciągle rośnie):
-Naznaczona
-Zdradzona
-Wybrana
-Nieposkromiona
-Osaczona
-Kuszona
-Spalona
-Przebudzona 
-Przeznaczona(w przygotowaniu)
Seria opowiada o Zoey Redbird,szesnastoletniej dziewczynie która zostaje naznaczona i trafia do domu nocy by przejść przemianę z adepta w wampira.Zoey nie jest taka jak inni adepci,potrafi porozumieć się z wszystkimi 5 żywiołami(ziemią,ogniem,powietrzem,wodą oraz duchem)oraz jest naznaczona przez boginie wieloma tatuażami na całym ciele.Zoey razem z najlepszymi przyjaciółmi(Stevie Rea,Stark,Damienem,Erin,Shaunee oraz Afrodytą)Pokonują wiele przeszkód na swojej drodze takich jak np: Problemy sercowe Zoey ,śmierć najpierw Stevie Rea potem Zoey, zemstę upadłego Anioła Kalony,Przemiana Neferet w złą królową Tsi Sgili i wiele więcej.
Ja bardzo lubię te książki są wspaniale napisane,jest w nich zawarte wszystko co lubię,Wampiry,przyjaźń,miłość itd. Polecam.

Podobało się??Komentujcie 

9 komentarzy:

Nesta pisze...

Mam zamiar przeczytać. Moja mama uwielbia tą serię ^^

Kinia1718

Kasiikoowa pisze...

Raczej nie przeczytam. :P

Elale21 pisze...

Po przeczytaniu pierwszego tomu nie miałam ochoty kontynuować serii, ale nie jest zła - prosty język, nieskomplikowana fabuła. Bez rewelacji, ale fani literatury 'nasto-wampirów' do których nie należę, będą zadowoleni.

Wera2110 pisze...

Nie lubię tego typu książek (czyt. o wampirach). Nie będę więc oceniać książek których nie czytałam i raczej nie przeczytam. (:

angelika pisze...

oo przeczytam

Angelika.1999

julcia_tam pisze...

Nie przeczytam przynajmniej na razie

ankaaa96 pisze...

oo jak miło mam 3 cesci w domu i czytałam je juz kilka razy ;P reszte sciagnełam sobie na fona ;) bardzo podoba mi sie cała seria i osobiscie dam 6/6 ;)

ankaaa96

MissMartyna1811 pisze...

Ja nie mam czasu na czytanie książek , same lektury w szkole ...

Selenaolciax pisze...

Ooo ciekawe...