środa, 22 lutego 2012

Marcowe Hot Buys - zapowiedź + błąd


Ładne! Spodnie, kurtkę, buty i spódnicę na pewno kupię na użytek własny. Resztę rzeczy kupię na handel, bo mniej mi się podobają :)

Przy sukience wkradł się błąd, gdyż na metce zamiast "March" jest "February", ale wiadomo że chodzi o marzec a nie o luty :)

14 komentarzy:

AleksaPL pisze...

niektore moga byc fajnee.

anetka9995/truskaffkowe pisze...

a mam pytanie mogłaby mi pani podać dzisiejszy nr. spoilera?

truskaffkowe

Kasiikoowa pisze...

Oo.. świetne są niektóre :)

Anonimowy pisze...

Biała bluzeczka jest śliczna, kurtka średnia a reszta... Bluzeczkę kupię, ale tylko wtedy, jeżeli jej cena nie przekroczy 20 sd. Sukienka z kołnierzykiem byłaby nawet ładna, ale nie podoba mi się jej wykonanie i wzorki na niej. Spodnie mają straszny krój, buty zostawię bez komentarza. Spódniczka jest okropna, naszyjnik nie w moim stylu, tak jak i sukienka oraz krótka bluzka. Nie skomentuję też fryzury lalki reklamującej marcowe HB.

Anonimowy pisze...

Zapomniałam o torebeczce na pasku. Jest nawet, nawet, ale nie kupię bo do niczego by mi się nie przydała.

julcia_tam pisze...

Nawet niezłe

HarajukuGirlPL pisze...

@

Wera2110 podsumowała..... na szczęście nie każdy ma taki sam gust jak Wera2110 ;P

Nesta pisze...

Mogą być, ale bywały lepsze ;)

Kinia1718

RudyRuby pisze...

Szkoda że nie można kupić tej peruki!
Świetna :D A Hot Buys Ruffle Skirt będzie idealnie na moje urodziny :D

Pozdrawiam, RudyRuby ♥

Zozoleq pisze...

@RudyRuby
właśnie to samo miałam napisać bo peruka jest świetna!!
tym razem ubrania są o wiele fajniejsze niż ostatnio na pewno coś kupie =]

Mrunia pisze...

Naszyjnik mi się nie podoba, tak samo buty, kurtka i krótka bluzeczka. Spodnie są nawet, nawet, może nabędę. Ta sukienka z kołnierzykiem byłaby ładniejsza w innym kolorze, ale ostatecznie hotbuysowi się w zęby nie patrzy, więc może kupię ;). Fioletowa sukienka bardziej mi się podoba. Natomiast spódniczka, torebeczka i biała bluzka są absolutnie prześliczne i muszę je mieć.

Mrunia_R.E.

LadyJessica18 pisze...

Biała bluzka bardzo mi się podoba. Na 100 % ją kupię. Akurat jest w moim stylu. Sukienka według mnie mogłabybyć w inne wzorki, ponieważ te - przypominają stardesing. Co do spodni i butów nie będę komentować . (okropne! .) Peruka jest niezła, gdyby była na sprzedarz kupiłabym ją ; ]

Anonimowy pisze...

Myślę że nie tylko miesiąc się nie zgadza, ale i data ;d 11 gdyby była, zauwazyłabym ja. A gdyby znikła.. nagle... to myślę że w starbazaarze by była . a nie ma ;d

Anonimowy pisze...

Wyraziłam swoje zdanie. :) Oczywiście, każdy ma inny gust, mi się coś podoba, Pani nie, ktoś inny wprost będzie coś uwielbiał... Tak to już jest. :)