piątek, 24 lutego 2012

"Igrzyska śmierci" na zagranicznym stardoll - darmówki


Na zagranicznym stardoll odbywa się kampania promująca premierę filmu "Hunger Games" (pol. "Igrzyska śmierci"). Przedmioty poniżej są darmówkami w tej kampanii.
Aby je otrzymać skorzystaj z bramki: unblocker.biz
W okienko wklej adres: stardoll.com i zaloguj się
Następnie w okienko wklej adres: www.stardoll.com/en/campaigns/hunger-games-uk
Gotowe

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Rządzące imperium domaga się od podległych sobie prowincji corocznej daniny w postaci dwóch młodych osób, które zostają następnie wystawione do walki w igrzyskach gladiatorów na śmierć i życie transmitowanych w telewizji.
źródło: filmweb.pl


Ja osobiście nie przepadam za tego rodzaju filmami gdzie się wyrzynają wszyscy na wzajem, ale takie kosmetyki to mogłabym mieć. Są to lakiery do paznokci, które również zostały stworzone na potrzeby kampanii filmu.... no i ta Effie (Elizabeth Banks) - CUDO!

12 komentarzy:

julcia_tam pisze...

Jakieś dziwne te darmówki

Kasiikoowa pisze...

hmm..

anetka9995/truskaffkowe pisze...

u mnie na blogu wcześniej o tym pisałam ;D [chyba pierwszy raz] ciekawa jestem jak będzie ze zdobyciem darmówek..

truskaffkowe


mój blog to stardoll-top-news.blogspot.com

Anonimowy pisze...

Uwielbiam "Igrzyska Śmierci" ♥ i nie że tak nagle odkąd teraz się stały bardziej popularne, bo już jakieś dwa lata temu o nich słyszałam i polubiłam tą trylogię ;) Hm, darmówki bym z nich chciała. Ale nie wiem czy i tak je będę robić ;[ Co do kosmetyków to większość mi się podoba :D chciałabym takie... ^^

Aravilar pisze...

Fajny film, taki w moim stylu :)

MissMartyna1811 pisze...

Nie przepadam za tego rodzaju filmami , ale jeśli muszę to obejrze .

MissMartyna1811

Elale21 pisze...

JA TO CHCĘ! Uwielbiam Igrzyska Śmierci, największy fan, etc. Szkoda, że nie podano jak je zdobyć. :<
Swoją drogą nie jest to jakiś-tam film o mordowaniu się dzieci, a opowieść o totalitarnym kraju, terrorze i odwadze. Brzmi głupio, ale zapewniam, że to bardzo wartościowa opowieść i warto się z nią zapoznać. Nikt nie będzie zawiedziony, absolutnie nikt.

Elale21 pisze...

P.S. - Oczywiście o najważniejszym się zapomniało. :p Ten filmik nie jest oficjalny, polecam zapoznać się z prawdziwym zwiastunem. :3

HarajukuGirlPL pisze...

@ Elale21

ja to wiem, widziałam oficjalny zwiastun, ale albo był po angielsku albo było za dużo "strasznych" scen, wybrałam ten bo jest z polskimi napisami :P

Mrunia pisze...

Szkoda, że nie jest napisane, skąd wziąć te rzeczy, bo zrobiłabym je natychmiast, nawet, jeśli trzeba by zmieniać proxy. Bo "Igrzyska" to jedna z moich najukochańszych książek (oczywiście jako cała trylogia). I zgadzam się w całej rozciągłości z Elale21 - to nie jest tylko film/książka o zabijaniu. Nawet, jeśli trójka głównych bohaterów jest koszmarnie wkurzająca :P.
I to jest Effie?! Wow. Jasne, w książce nie była dokładnie opisana, ale jakoś zawsze wyobrażałam ją sobie jako taką trochę pulchną, niską kobietę po czterdziestce.

Mrunia_R.E.

angelika pisze...

zrobie

Angelika.1999

santana pisze...

Ja to kocham!!