poniedziałek, 13 lutego 2012

Gdzie są wszyscy redaktorzy?


Z tego co zauwazyłam to od dłuższego czasu jedynie kilka redaktorek od metamorfoz udziela się na blogu, a gdzie się podziali redaktorzy od artykułów i nowinek modowych???? Za moment sprawdzę kto i kiedy coś napisał, jeśli liczba dni przekroczy tydzień to niestety usuwam i na to miejsce będę szukać kogoś nowego.

EDIT: Ok, usunełam 8 osób. Jeśli osoby usunięte chcą ponownie pisać muszą się do mnie zgłosić w ciągu najblizszych 48 godzin, inaczej uznam że zrezygnowały z pisania i im nie zależy.

10 komentarzy:

sweetXP pisze...

o właśnie ja czekam na METKĘ od 2 tyg . -,-

sweetxp

sweetXP pisze...

ooo pierwsza ;D

megagwiazda22 pisze...

ooo już piszę

Kasiikoowa pisze...

Weźcie się w garść, nawet nie wiecie jak to fajnie pisać na tym blogu, nie jedna osoba chciałaby pisać, ale Wy im blokujecie miejsce.. :/

♥ Nina ♥ pisze...

Zgadzam się z Kasiikoowa, tyle osób pewnie by wiele zrobiło, by tu pisać, a Wy.. szkoda gadać ;/
Harajuku, a może jak te parę osób się nie zgłosi, nabór kandydatów ? ;)
Hermione85

Mrunia pisze...

Cóż, pewnie znów będzie nabór na redaktorów nie od metek. Ciekawa jestem, czy w końcu pojawi się ktoś, kto będzie pisał regularnie.

Mrunia_R.E.

julox333 pisze...

moim marzeniem jest pisanie na tym blogu,a inni tego nie wykorzystują ;(

missDomis1999 pisze...

Heh też bym chciała pisać na blogu ale widać że ci którzy mają taką szanse nie wykorzystują jej...
Ale to nie moja sprawa więc może zrobisz nabór kandydatów ?

julcia_tam pisze...

Rzeczywiście ostatnio mało jest nowości

jagusia pisze...

Harajuku, ja do ciebie napisałam na e-maila, że mi się komp zepsuł, a od brata to "łaskawie" raz dziennie na 5 min (-.-) dni mogę wejść, teraz piszę od mamy... a tu nic nie da się zrobić, blooger nie działa, lipa!!!Z telefonu jeszcze gorzej,uwierz próbowałam wszystkiego. Za kilka, max kilkanaście dni będę miała nowego kompa i wtedy (jeśli pozwolisz)będę dalej pisać... I obiecuję, że jeśli pozwolisz mi powrócić to zrobię konkurs, by odpłacić czytelnikom ten czas mojej nieobecności. No po prostu niema to jak PECH! :(
_jagusia