wtorek, 17 stycznia 2012

Wspominania ciąg dalszy

Dzisiaj zajmiemy się ogólnym wyglądem dawnej strony :)
Wszystko było mniej 'designerskie' niż teraz. Na zdjęciu powyżej widać, że kiedyś było ponad 7 milionów użytkowników, a teraz jest prawie 148 milionów! Okienko z medoll (takie, gdzie widniała ilość starpunktów, stardollarów) widniało po lewej stronie na górze. Dla Superstar było żółte, a dla zwykłych uzytkowników - różowe.
1. 'Panel sterowania' :P Podobał mi się bardziej niż obecny, chociażby dlatego, że można było się łatwo wszędzie dostać, np. do swojego albumu, scenerii, medoll editora.
2. Lista przyjaciół online, a zarazem okno czatu. Teraz znajduje się w górnej części ekranu.

To zdjęcie nie zachowało się najlepiej, ale można zobaczyć co i jak. Ten wygląd medoll editora jeszcze pamiętam, podobało mi się to, że była klasyfikacja na np. 'Małe oczy', 'Duże oczy', 'Krótkie włosy', 'Długie włosy, i więcej kolorów ust :)

Jak Wam się podoba stary wygląd stardolla? Przywróciłybyście coś, gdybyście mogły? :)

12 komentarzy:

FallingForYou pisze...

Ja bym chciała tylko stary salon piękności :D

Kasiikoowa pisze...

Patrząc na te zdjęcia, tak myślę, że teraz jest bardziej przejrzyście niż kiedyś :)

Myszuunia pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Myszuunia pisze...

Ja sądzę, że kiedyś było o wiele przeirzyściej i łatwo można było wszystko znaleźć :) Bardzo miło wspominam ,,tamte czasy" ;PP Ludzie byli bardziej otwarci i przyjacielscy niż teraz i ogólnie klimat był taki fajniejszy :D A dodam jeszcze, że stardoll nie nazywał się tak jak teraz ,,stardoll" tylko ,,paperdollheaven" :)

Kasiikoowa pisze...

Hmm.. teraz to naprawdę.. Miłe osoby nie są liczne.. Np. taki chłopczyk napisał mi w kg. "Brzydko 0/5", no rozumiem, że może mu się nie podobać, bo lubi emo, ale każdy ma swój styl i jak już to mógł w ogóle nie pisać mi w kg. O_o No ale cóż.. Bywa :)

Mrunia pisze...

Ja bym nic nie przywracała, podoba mi się, jak jest.

Mrunia_R.E.

Anonimowy pisze...

Myszuunia :
(...) A dodam jeszcze, że stardoll nie nazywał się tak jak teraz ,,stardoll" tylko ,,paperdollheaven"

Stardoll z obrazków powyżej nie nazywał się paperdollheaven, tylko tak jak teraz - stardoll - widać to na załączonych obrazkach. Poza tym dołączyłam do stardoll właśnie wtedy, gdy stardoll wyglądał tak, jak powyżej, o dawnej nazwie dowiedziałam się jakiś rok, może półtora roku temu.

xD_Karina_xD pisze...

Paperdoll heaven jeszcze istnieje :)

Candy pisze...

Mi tam obojętnie ;d ale jak wprowadzili zmianę nie mogłam się przyzwyczaić, ciężko było się połapać gdzie co jest. A teraz moim zdaniem jest za bardzo różowo ;/ wtedy też było, no ale mogliby zmienić kolorystykę.

Myszuunia pisze...

xD_Karina_xD i Wera2110: macie rację, papredollheaven jest i to nie jako stardoll :) A ja kiedyś (baaaardzo dawno xd) jak wpisywałam ,,www.paperdollheaven.com" to był odnośnik do stardolla, ale jeszcze starszego niż na załączonych obrazkach ;P Jak ja to zrobiłam O_O xd

sweetXP pisze...

ooo dawne czasy - byłam wtedy na sd ale strasznie dawno . dowód ? mam darmowe rzeczy z make over ;D

sweetxp

julcia_tam pisze...

Pamiętam to