niedziela, 22 stycznia 2012

Studio Stylistyczne - czym to się je? Poradnik dla ubieranych

Postanowiłam opisać nieco funkcje nowego Studia Stylistycznego gdyż dużo osób a zwłaszcza te bez Royalty w ogóle nie wie o co w nim biega. Mam nadzieję, że już niebawem Studio będzie dostępne przynajmniej dla SS, ale póki co tylko nieliczna grupa może z niego korzystać.
Tak jak wspomniałam w tytule poradnik jest bardziej dla strony ubieranej niż dla ubierającej :)


1. Osoby które się zgłaszają do jakiegoś stylisty i chcą czegoś konkretnego powinny (ale nie muszą) po kliknięciu guzika "stań w kolejce" napisać w prośbie czego oczekują, na przykład "proszę o emo", lub "lubię różowy".... przynajmniej jedno zdanie na temat tego co preferują lub czego nie znoszą, na przykład "nie lubię czarnego". W prośbie można też zaznaczyć, że stój w całości ma być wykonany za starmonety. Osoby, które zdają się całkowicie na pomysłowość stylisty mogą w sumie nic nie pisać lub przynajmniej się przywitać ;P
2. Stylizacja jest wykonywana tylko i wyłącznie z zasobów dostępnych w StarPlazie i to na dodatek nie ze wszystkich bo wielu ubrań i dodatków nie ma, dlatego nie piszcie do stylisty, że chcecie na przykład stylizację z tego co macie w szafie lub z tego co ma stylista w szafie, bo to się mija z celem. Owszem można by się bawić w bieganie po cudzych szafach i potem szukanie tego samego w StarPlazie, ale to nie o to chodzi, no i zajęłoby to sporo czasu.
3. Jak już wspomniałam w Studiu Stylistycznym nie ma wielu sklepów a co za tym idzie brakuje sporej części rzeczy. Owszem, niektóre przedmioty można znaleźć poprzez kombinację wyszukiwania (np. sklep Apres-Ski, Riviera, których nie ma), ale to i tak nie zmiania faktu, że wielu przedmiotów brakuje. Nie ma też wielu dodatków, które są w StarPlazie i to bardzo ogranicza stylizację, bo czasami chciałoby się dodać mały drobiazg a tu się nie da :(
4. Nie da się wykonywać stylizacji z projektów! Piszę o tym, bo wiele osób stając do mnie w kolejce prosi o wykonanie stylizacji z jakimś moim projektem. To jest niemożliwe.
5. Z oczywistych względów w Studiu Stylistycznym nie da się wykonywać stylizacji z rzeczy LE, Antidote i innych limitowanych kolekcji.
6. Nie wiem jak inni styliści, ale ja niezależnie od Waszej prośby wykonuję stylizację pasującą do fryzury, koloru skóry lub do tego co macie "zaczepione" na sobie, czyli na przykład opaski, kolczyki, naszyjniki, tatuaże czy inne nieściągalne przedmioty.


To w zasadzie wszystkie informacje, które chciałam przekazać potencjalnym klientom wszystkich stylistów, ale jeśli jeszcze macie jakieś pytania to pytajcie, chętnie odpowiem :)

6 komentarzy:

lady pisze...

ciekawe megagwiazda22.

Kasiikoowa pisze...

Hmm.. bardzo przydatne :)

julcia_tam pisze...

Szkoda że nie można projektów

♥Michalina♥ pisze...

Ja często kieduję się fryzurą bądź makijażem który czasem widać :]

Kamila99001 pisze...

ja dopiero kupiłam sobie studio :) więc zapraszam :D

Mrunia pisze...

Przydatne.

Mrunia_R.E.