niedziela, 15 stycznia 2012

Stary Stardoll

Hejo :) Dzisiaj napiszę dla Was o starym Stardollu, o tym, jak to kiedyś było, co jak wyglądało, bo chciałam Wam te czasy przypomnieć (a niektórym zaprezentować) i porównać z obecnym Stardollem. Na pierwszy ogień pójdzie Stardoll Magazyn :D
Oto okładka magazynu 'The Show' (przepraszam za jakość zdjęcia, ale obiekt wykopalisk zachował się tak jak się zachował :D). Można było tu znaleźć informacje o zwycięzcach konkursów (album, sceneria), Hot Buysach, no i oczywiście Covergirl. Jako ciekawostkę dodam także to, że w dawnych czasach (jeszcze dawniejszych niż ten magazyn) Covergirl dostawała w jako nagrodę dodatkowo 20 SD, co kiedyś było niezłą sumką. Jeśli się dobrze przyjrzycie, zobaczycie dziewczynę, którą zaznaczyłam czerwonych kwadratem. Niby nic, ale zwróćcie uwagę na jej fryzurę- teraz już takich nie ma. Poza tym, chciałam rozczytać, któż to taki, i wydaje się, że to teusa. To całkiem możliwe, ponieważ jest jeszcze taka dziewczyna na stardollu. Na okładce widać że ma 30 lat, z kolei na jej profilu jest napisane, że ma aktualnie 33, więc wszystko się zgadza.
 Tutaj wszystko jest już bardziej jasne. Magazyn nie nazywał się już 'The Show' tylko po prostu, 'Stardoll Magazine'. Na niebiesko zaznaczyłam datę wydania tego numeru. 27 sierpnia 2008 roku. :) Tutaj też znajdziemy informacje o zwycięzcach oraz ubraniach.


A jak Wam podobały się te magazyny? Tęsknicie za nimi? Ja trochę tak, teraz cała główna strona stała się w gruncie rzeczy 'okładką'. :) 

10 komentarzy:

FallingForYou pisze...

Wow ja jescze nie byłam na stardoll :D

Niunia1202 pisze...

Ahh..

Pamiętam tą drugą okładkę stardolla, to były czasy :D
Też za tym tęsknię, szczególnie za tym starym wyglądem stardolla, zanim stał się bladoróżowy.
Może był mniej "stylowy" ale taki swojski :D

MalaMargusia pisze...

Jak miło powspominać :3

Kasiikoowa pisze...

Mnie jeszcze wtedy nie było na Stardoll ;) Ciekawy artykuł :D

darcia97 pisze...

pamiętam te czasy, szkoda tylko że usunęli mi wtedy konto i teraz mam nowe :(

Anonimowy pisze...

Pamiętam drugą okładkę... Eh, wtedy stardoll to było COŚ...

Mrunia pisze...

Jeszcze mnie wtedy nie było na Stardoll :).
Tj. kiedyś, dawno, dawno temu, może w 2007 czy 2008 roku, założyłam konto, ale grałam dwa dni i przestałam. A szkoda :(.
I cieszę się, że robisz artykuły o starym Stardoll. Bardzo je lubię.

Mrunia_R.E.

duda26 (dudaczek) pisze...

Taaa stare nie zawsze dobre czasy

MissLena133 pisze...

Tę drugą chyba pamiętam , ale nie jestem pewna :P
MissLena133

julcia_tam pisze...

Pamiętam to!!!