czwartek, 26 stycznia 2012

Nowa opcja na zarobienie jednorazowo 20 starmonet

W zarabianiu jednorazowym starmonet pojawiła się opcja "Umieść link do Stardoll na swoim blogu". Za wykonanie tego zadania otrzymujemy jednorazowo 20sm.


Niestety opcja jak na razie niedostępna jest w naszym języku, więc aby z niej skorzystać należy przełączyć język, najlepiej na powszechnie używany na całym świecie, czyli na angielski.


Po przełączeniu języka gdy klikniecie w tę opcję pokaże Wam się strona, na której wygenerujecie swój indywidualny kod html. Kod ten należy wkleić do jednej z notek (postów) na Waszym blogu. Ja wkleiłam go przykładowo do posta zatytułowanego "Oferta Walentynkowa".


Po wklejeniu kodu należy skopiować pełny link (adres) do danej notki (posta) i wkleić go w okienko "Your blog post's URL" po czym zatwierdzić guzikiem Verifity link.
U mnie ten link wygląda tak, przykład:
http://online-stardoll.blogspot.com/2012/01/oferta-walentynkowa.html


Gdy wykonacie powyższe kroki prawidłowo pokaże Wam się napis na zielonym tle:

Your link has been submitted for approval and is awaiting moderation by the admins

To oznacza, że Wasz link został przesłany do adminów stardoll, którzy muszą go zweryfikować po to aby zatwierdzić lub nie.
Teraz pozostaje Wam tylko cierpliwie czekać na decyzję adminów i obserwować czy przybyło Wam 20sm. Prawdopodobnie o rozpatrzeniu weryfikacji zostaniecie powiadomieni mailem, ale tego nie wiem na 100% bo sama czekam na weryfikację.

Tekst własny, nie kopiować! Wszystkie grafiki zawarte w artykule należą do stardoll.com i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

8 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Oo.. Przyda się, dzięki :)


_________________________________
Zapraszam na mojego bloga ♥ :
shinee-world4ever.blogspot.com

Zozoleq pisze...

O.o fajnie, ale i tak nie mam bloga :P

lady pisze...

ja tą opcje już widziałam wcześniej
megagwiazda22

Mrunia pisze...

Może kiedyś skorzystam.

Mrunia_R.E.

julcia_tam pisze...

Nie mam bloga

Anonimowy pisze...

Jej, harajuku wiesz jakie to jest staree? :P z 2 lub 3 miesice juz to jest ..omg;p

HarajukuGirlPL pisze...

@ Anonimowy
a wiesz ile ludzi z tego nie korzysta właśnie przez to, że w języku polskim nie da się wygenerowac kodu? chyba własnie nie wiesz, artykuł jest dla tych co chcą skorzystać z tej opcji

..Kolorowa pisze...

Może kiedyś skorzystam.