wtorek, 24 stycznia 2012

Konkurs dla osób posiadających Studio Stylistyczne EDIT: WAŻNE!!!!


Ponieważ stardoll umożliwił dziś wszystkim zakup Studia Stylistycznego konkurs kieruję do osób które już go posiadają lub zamierzają posiadać w ciągu kilku najbliższych dni.
Co trzeba zrobić? Wystarczy zaprosić mnie do swojego studia poprzez zostawienie zgłoszenia z hasłem STUDIO w mojej Księdze Gości, po czym ubrać mnie w stylu....hmmm.... Harajuku Girls :) W jednym czasie mogę się zapisać maksymalnie do 5-ciu osób, dlatego bądźcie cierpliwi, jak tylko wyjdę z jednego studia to natychmiast pobiegnę do następnego ;P
Czas na zostawianie zgłoszeń i wykonanie stylizacji macie do czwartku 26 stycznia. Po tym terminie będę stylizacje oglądać i wybierać zwycięzców.

Nagrodą główną będzie zakup przeze mnie Waszej stylizacji oraz 10$. Nagrody pocieszenia to gifty z gift shopu dla 5 osób.

Pamiętajcie, w księdze gości zostawiamy tylko słowo STUDIO, nie żadne zapraszam do studia, zapraszam do stylizacji ani nic w tym guście, po prostu STUDIO :)

EDIT:

Ponieważ tak jak wcześniej wspomniałam można mieć maksymalnie 5 otwartych zaproszeń a gotowa i niewykupiona stylizacja jest traktowana jako otwarta prośbia postanowiłam podzielić konkurs na etapy i będzie to wyglądało tak:
- zapisuję się do 5 osób i czekam na stylizacje
- przeglądam 5 gotowych stylizacji, kopiując je jako obrazek na dysk
- kasuję przeglądnięte stylizacje i zapisuję się do kolejnych 5 osób
itd....

po przeglądnięciu wszystkich stylizacji i zapisaniu ich na dysk wybieram zwycięzców, osoba która wygra nagrodę główną będzie musiała wykonać jeszcze raz identyczną stylizację tak, abym mogła ją kupić

6 komentarzy:

Emilcia ;] pisze...

Ja kupuję studio jutro ;]
MichowskaEmilia

Emilcia ;] pisze...

Ale właśnie, bo jak kupisz u kogoś stylizację? , jeżeli jak już masz wykonaną u 5 osób to musisz kupić lub usunąć te stylizacje i dopiero u innej zamówić..

MichowskaEmilia

julcia_tam pisze...

Ja nie kupuję

Kasiikoowa pisze...

Ja też nie. ;p

Kiciusiulka pisze...

Zostawiłam w twojej KG umówione hasło :) teraz czekam aż zgłosisz się do mojego studia żebym mogła wykonać stylizację :) i może uda mi się wreszcie wygrać jakiś konkurs :p
Kiciusiulka

Mrunia pisze...

Ja też, przynajmniej na razie, nie kupuję studia stylizacji. Inna rzecz, że na Stardoll cały czas wyświetla mi się obok portretu ikonka studia, jakbym je miała.

Mrunia_R.E.