wtorek, 17 stycznia 2012

CASTING - Walentynki! - 100 stardolarów do wygrania


Casting na CoverDoll trwa jak zwykle w klubie Magazynu CoverDollPL
Zamieszczam pełną treść ogłoszenia o castingu tutaj, ponieważ w klubie wyskakuje mi że "tekst jest za długi" i że "zawiera niedozwolone słowa" ;P

Uwaga! Ogłaszam kolejny casting, tym razem nietypowy gdyż zapotrzebowanie jest na jedną dziewczynę i jednego chłopaka (damska i męska medoll).

Walentynkowy Magazyn CoverDoll PL ukaże się w walentynki więc na zrobienie swojej dollki macie czas do 5 lutego włącznie!

Przypomnę zasady:
Robimy swoją dollkę od pasa w górę w scenerii klubowej. Nie dbamy o szczegóły scenerii bo to nie jest konkurs na scenerię, w tle można zamieścić coś co kojarzyć się będzie z walentynkami. Ważne jest aby tło kontrastowało z dollką. Najlepiej będzie jak przeglądniecie sobie wszystkie numery, które wyszły do tej pory, wtedy załapiecie o co chodzi, sceny zrobione jako scenerie będę od razu kasować, gdyż niepotrzebnie będą robić tłok w castingu. Poza tym na stronie głównej klubu zamieszczony jest przykład jak zamieszczać dollkę. Scenerie, na których dollka jest od stóp do głów również będę usuwać! Pamiętajcie o tym, jeśli chcecie się załapać do castingu. Zgłaszać się nie trzeba, bo wykonanie sceny traktowane jest jako zgłoszenie.
Scenerię podpisujemy hasłem: walentynki girl lub walentynki boy w zależności od tego czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną - to po to żebym od razu wiedziała czy w tej scenerii będzie dziewczyna czy chłopak.


Nagrodą dla Walentynkowych CoverDoll są stardolary, 50$ na głowę, czyli dość spora sumka :)

Powodzenia!


JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PYTAJCIE!

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Już się biorę do roboty;)
Ciekawe czy dużo chłopaków weźmie udział

kasaPink

xD_Karina_xD pisze...

Zaraz się wezmę do pracy :D

Anonimowy pisze...

Już zrobiłam.

Martissxx3

Kasiikoowa pisze...

Zrobię później :3

Mrunia pisze...

Można się nadal zapisać do klubu?

Mrunia_R.E.

julcia_tam pisze...

Super