środa, 7 grudnia 2011

Top Model - FINAŁ


Wprawdzie w listopadzie pisałam co myślę o tego typu programach (zwłaszcza o Top Model) nie mniej jednak dziś chcę zobaczyć, która z dziewczyn otrzyma ten tytuł? Teraz to już sama nie wiem na kogo stawiać?! Czy na hermafrodytę Michalinę, czy na głupiutką Anię, czy też na sepleniącą Olgę?.... nie, nie, nie Olga na pewno odpada! Nie dość że ma niereprezntacyjny głos to na dodatek o kilka kilo za dużo! Myślę, że prawdziwa walka rozegra się między Michaliną a Anką, ale która wygra?!......
A Wy jak myślicie?

14 komentarzy:

magdalena pisze...

ja kibicuję Oldze :3

madieula

truskaffkowe pisze...

najpierw kibicowałam Oldze ale ma ona małe szanse, Michalina to Polska nie Ameryka dla ludzi może być ona ładnie mówiąc "dziwakiem, potworem" więc chyba zostaje głupiutka Anka chociaż polubiłam ją na wyjeździe do Paryża :D

sahara74 pisze...

Ja uważam ,że żadna nie powinna wygrać ale jakaś musi i stawiam na Olgę. Wydaje mi się ,że ma najciekawszą twarz z nich wszystkich,dobrze mówi po angielsku, jest ambitna ale nie wredna. w programie zrzuciła 5 kg czyli dąży do ustalonego celu.

Nie kibicowałam jej i chciałam ,żeby odpadła ,ale jeśli miałabym wybrać kogoś z tej trójki to jednak była by to Olga ,aczkolwiek nie wyślę na nią smsa bo szkoda kasy :)

olla099 pisze...

Oglądnę sobie powtórkę, bo teraz nie mam nastroju na takie rzeczy ;d .

kxaxmxa pisze...

Nie oglądam tego .

kxaxmxa

av_lav pisze...

Ja kibicuję Ance. Nie jest już taka głupkowata i ma największe szanse na karierę co przyznali sami projektanci z Paryża.

Anonimowy pisze...

Według mnie powinna wygrać Olga (do tej pory nie zauważyłam , żeby sepleniła) Na pewno nie będe kibicowała Ance . Michalina w sumie nie jest taka zła , ale jak już wspomniałam stawiam na Olgę.
Kat.lila

Kasiikoowa pisze...

Ja tam nie wiem.. Chyba Michalina jest spoko ;D

truskaffkowe pisze...

Olga wygrała i dobrze bo od początku bardzo ją lubiłam lecz zwątpiłam i zaczęłam stawiać na Anię ale bardzo się ciesz że wygrała moja faworytka w poprzedniej edycji też stawiałam na Paulinę;)

julcia_tam pisze...

A jednak Olga

julcia_tam

Nina & Lidia pisze...

Ja oczywiście byłam za Olgą ... Dobrze że to ona wygrała. Bo Michalina ma taką męską urodę, a Ania to taka kolejna " Szara myszka " w tym programie, jak Papierska w tamtej edycji -.-

A Olga nie sepleni, tylko ma nosowy głos !
Hermione85

Wera2110 pisze...

No cóż. Żadnej z finalistek nie kibicowałam przez CAŁĄ edycję, ale z tej trójki trzymałam kciuki za Olgę.

ayah pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Bella (Roberta8809) pisze...

ja sie cieszę, że wygrałam Olga, stawiałam na nią, w tamtym roku stawiałam na Paulinę i ona też wygrała