czwartek, 1 grudnia 2011

Przypominam o loterii!

Przypominam o loterii od św. Mikołaja:Pamiętajcie, żeby dobrze policzyć swój komentarz, bo błędny numerek nie będzie brany pod uwagę..

Życzę powodzenia!

9 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Ej to jest dziwne, że normalne posty komentują może 3-4 osoby, a jak jest coś do wygrania to wszyscy chętni i nagle się pojawili.. ^^ Nie chcę nikogo zmuszać ale miejcie trochę ambicji.. i szacunku względem innych.

Kasiikoowa

truskaffkowe pisze...

zgadzam się z Kasiikoowa ktoś pisze pod każdym postem a jak przyjdzie konkurs to nagle wygrywa osoba która pierwszy raz komentarz napisała !! ludzie piszcie wszędzie a nie tylko w konkursach bo jakby nie było konkursu to byście nic nie napisali?! ludzie nie po to tyle osób pisze posty żebyście w 1/20 coś napisali ! doceńcie czyjeś starania !

Kasiikoowa pisze...

Dzięki za poparcie. ;) Bo taka prawda.. nie raz tak było, że wygrała osoba, która napisała pierwszy raz, a potem to brzydko mówiąc olała.. ;/ To nie dotyczy tylko tego bloga ale także innych blogów itp.
Zachęcam do zmotywowania się.

Anonimowy pisze...

kiedy bedzie le?

truskaffkowe pisze...

właśnie to się wciąż zdarza potem wszystko mają głęboko w .. nosie ładnie mówiąc każdy chce wygrać ale to nieuczciwe gdy wygrywają osoby które raz weszły na bloga zobaczyły konkurs i już ktoś inny wszystko komentuje, śledzi i wgl. a jak konkurs to co pierwszy się nawet zgłosi a i tak wygra osoba, która pierwszy raz pokazała że jest !! jak dla mnie tacy ludzie nie powinni się liczyć oni nie doceniają czyjejś pracy tylko chcą nagrodę !! ..uff ale się rozpisałam.. przepraszam czytelników!;)

kxaxmxa pisze...

Zgadzam się z wami . Często jest tak , że właśnie nic nie komentująca osoba wygrywa konkurs . Kiedy zostałam obserwatorem tego bloga komentarze pod postami pisało jakieś 7-10 osób . Ale kiedy była jakaś loteria , albo konkurs zaskoczyło mnie to , że nagle na drugi dzień 40 komentarzy.! Oczywiście pod innymi postami dalej było widać komentarze tych , co to doceniają i zwykle to ich komentarze są pod każdym postem .

kxaxmxa

Kasiikoowa pisze...

No właśnie.. to bez sensu.. :| Ech.. szkoda gadać . ; /

Mrunia pisze...

Cóż, człowiek jest interesowny z natury i nic raczej tego nie zmieni. Loteria to loteria, brać udział i wygrywać mogą wszyscy, a raczej nikt ich nie zmusi, żeby komentowali tak samo wszystkie posty.
No i jeszcze jedno - tak naprawdę szczerze, ile osób komentowałoby wszystkie posty, gdyby nie nadzieja na jakieś nagrody czy bycie Cover Doll?

Mrunia_R.E.

Anonimowy pisze...

no macie rację .

megagwiazda22