piątek, 30 grudnia 2011

Nowa kolekcja Glam'rus w StarPlazie

Dziś w StarPlazie dodano obiecywaną, nową kolekcję biżuterii Glam'rus. I jak Wam się podoba? Ja szczególnie polecam kolczyki z piórek. Wiem, że wielu osobom się one podobały gdy były przedstawione na spoilerach. Szczerze Wam powiem, że z początku gdy je ujrzałam to myślałam że będzie to styczniowe HB, bo mają coś takiego w sobie... a tymczasem okazuje się, że może je nabyć każdy i to za starmonety - jestem mile zaskoczona. Oprócz kolczyków - piórek podobają mi się także kolczyki, które zaznaczyłam na obrazku, one również są za starmonety.


Troszkę jestem rozczarowana tym, że w kolekcji nie ma dwóch naszyjników, które były przedstawione w mailu z informacją o nowej biżuterii.... ciekawe dlaczego? Chodzi o te dwa naszyjniki pokazane niżej - kolorowy i ten środkowy. Miałam na nie ochotę, no ale skoro nie ma to trudno i tak lecę na zakupy :) A Wy kupiliście jakąś błyskotkę z nowej kolekcji?

7 komentarzy:

AleksaPL pisze...

Nie wszystkie mi sie podobaja, ale niektore sa naprawde fajne ;D


AleksaPL

Selenaolciax pisze...

Ja jeszcze tam nie byłam, ale już lecę! :)

Selenaolciax

Kasiikoowa pisze...

Już tam byłam.. nawet ładne ;D

Anonimowy pisze...

Jak zobaczyłam te kolczyki piórka od razu je kupiłam :D

Mrunia pisze...

Strasznie duże te kolczyki-piórka, dobrze, że jest opcja zmiany rozmiaru biżuterii w Salonie Piękności. Oprócz nich mam zamiar kupić kolczyki-osy i żółto-szary naszyjnik za 8$, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia.

Mrunia_R.E.

Lexusis2 pisze...

okropnie ciesze sie z pióek!

zabazielona pisze...

ja kupię kolczyki za 75 i 76 monet
sunflower