piątek, 23 grudnia 2011

CoverDoll PL® - Wigilijno-Świąteczna MeDoll


Ponieważ z oczywistych względów nie będę tu często obecna przez najbliższe dni, chciałam Wam życzyć.... albo nie, pragnę aby Wam się spełniło to czego sami byście sobie życzyli z okazji tych cudownych świąt.
Ja na przykład życzę sobie lepszego roku 2012, gdyż w obecnym spotkało mnie bardzo dużo nieszczęść i przykrości. To będą pierwsze święta spędzone bez Mamy... od kilku dni cały czas o tym myślę a im dłużej się w to zagłębiam tym bardziej jest mi przykro że tak musi być. Dlatego staram się zajmować myśli innymi sprawami....
Ale i tak życzę Wam czytenikom i Waszym rodzinom spokojnych, rodzinnych świąt, dużo zdrowia i radości. Dzieciom przede wszystkim otwartego umysłu i bezproblemowego pochłaniania wiedzy na każdym kroku, a rodzicom duuuużo cierpliwości do swoich pociech :D

WESOŁYCH ŚWIĄT!PS: I jeszcze troszkę spraw organizacyjnych. Jak wspomniałam nie będzie mnie jakiś czas lub będę wpadać tylko na kilka minut bo będę korzystać z laptopa u znajomych. Chciałam więc poniformować, że zarówno kalendarze blogowe jak i darmowe reklamy będą wystawiały się same, gdyż są zapisane w harmonogramie. Niestety odnośnie darmowych reklam, to nie pokaże się ich zbyt wiele w święta, gdyż tylko jedna osoba zadbała o to aby przysłać mi treść. W tym czasie nie będę edytować ani dodawać ręcznie nowych reklam, nie będę też wysyłać giftów z kalendarza. Na swoim kompie będę prawdopodobnie dopiero 28 grudnia, wtedy wszystko ogarnę.

9 komentarzy:

MiNi pisze...

B.dziękuję i ja Tobie także życze Wesołych Świat i żeby Twoje wszystkie mażenia się spełniły.I na pewno dasz sobie radę!Po prostu o tym nie myśl!Ciepłych i radosnych Świąt życzy Zuzia^^:)

Kasiikoowa pisze...

Ja tak samo życzę wesołych świąt, udanego sylwestra i wszystkiego co najlepsze :)

iczarny7719 pisze...

Jej! Jestem na okładce ! O.o

monia129 pisze...

Dziękuje za życzenia i tobie też życzę wesołych świąt i spełnienia marzeń !

truskaffkowe pisze...

mama patrzy na cb z góry i choć nie będzie obecna ciałem będzie z wami w sercu:) wesołych świąt życzę! spełnienia marzeń, sylwestrowej zabawy i zdrowia:) twoim dzieciakom także aby spełniły się ich życzenia ;p no oczywiście wszystkim blogowiczom także życzę aby ten 2012 rok był lepszym! Wesołych Świąt !.

98justka98 pisze...

Ach jak przyjemnie się czyta takie rzeczy! Ja również życzę wam Wesołych Świąt, spełnienia marzeń tych najskrytszych, ale i także tych mniej ważnych. Aby wasze święta odbyły się w miłej, rodzinnej atmosferze i nam wszystkim życzę aby Mikołaj w tym roku był wyjątkowo hojny!

julcia_tam pisze...

Gratulacje i Wesołych Świąt

o_ania_o pisze...

Ja również zycze Ci tego Co najlepsze i wierzę,że twoja mama patrzy ta ciebie z dumą,że jesteś taka wspaniała!

Mrunia pisze...

Cóż, zarówno HGPL, jak i wszystkim Redaktorkom, Czytelniczkom i Czytelnikom bloga składam trochę może spóźnione, ale za to szczere życzenia spełnienia wszystkich marzeń i jak najlepszego nowego roku :)

Mrunia_R.E.