środa, 30 listopada 2011

Ehh... zamiesznie -.-

Dziś opublikowano mój artykuł w Star Blogu, który był też tutaj (ten o realnej grafice). Niestety, niektórzy nie wiedzą że ja tu piszę już od kilku miesięcy, nie dostrzegli mnie i w Star Blogu piszą komentarze typu "To samo było na blogu HGPL"!. Ja im odpisuje że to ja napisałam ten sam artykuł tutaj i na blogu HGPL. Więc niejasności mam nadzieje że są wyjaśnione.

Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się o historii od początku to czytaj dalej:

Wczoraj/przedwczoraj napisałam TU na blogu artykuł o Realnej Grafice. Czytelnikom się spodobał, więc wysłałam list do administracji, z prośbą o umieszczenie linku w gorących nowościach. Odpisali mi, żebym napisała ten artykuł w Star Blogu. Tak też zrobiłam. Opublikowali go dziś, po południu, z czego się cieszyłam dopóki.... no i właśnie tutaj sie zaczyna udręga - co 5 komentarz jest napisany przez czytelników naszego bloga, online-stardoll z pretensją, że TAKI SAM artykuł jest na blogu HGPL jak i na Star Blogu. Co kilka komentarzy wyjaśniam że to ja napisałam artykuł i tu i tam, więc to artykuł mojego autorstwa i mam do niego wszelkie prawa. Mam tego dość, że mimo iż ja mówię to nic z tego. Dlatego postanowiłam to napisać.

Dzięki za uwagę,
MuZa-Nika

PS. od dziś będę się wszędzie podpisywała moim nickiem, bo nie chcę mieć kolejnych takich zamieszań).

6 komentarzy:

truskaffkowe pisze...

:)dobrze że wyjaśniłaś ja wiedziałam ale dla innych to dobra wiadomość!

HarajukuGirlPL pisze...

wiesz, wcale im sie nie dziwię, dlaczego jako autor masz wstawioną głupią (sorki) nazwę? opcja AUTOR jest po to aby ludzie widzieli kto napisał dany artykuł, a tak nie wiedzą... to samo dotyczy konkursów, które ogłaszacie, Ty i jeszcze jedna osoba, ludzie do mnie często piszą że jest jakiś konkurs na blogu ale nie wiedzą kogo mają się pytać bo nie znają autora postu, który ten konkurs zamieścił

sprawa jest prosta, zmień nazwę na normalną

Michelle pisze...

niektórym trzeba kilka razy tłumaczyć nie przejmuj się ;P
rejden

Kasiikoowa pisze...

Ech.. bywa.

Mrunia pisze...

Najlepsze wyjście - wszędzie taki sam nick lub przynajmniej pozwalający skojarzyć, o kogo chodzi.

Mrunia_R.E.

kxaxmxa pisze...

Nie ma się co nimi przejmować .

kxaxmxa