wtorek, 29 listopada 2011

Trzy (chyba dobre) newsy :)

Pierwszy to taki, że od dziś każdy może korzystać ze stardolarów! Stardoll uznał, że widocznie bardziej im się to opłaca.Pamiętacie mój list do adminów sprzed kilku dni? Zamieściłam go na blogu tutaj KLIK. Mieli się tym zająć, no i się zajęli :D Szczerze powiedziawszy myślałam, że prędzej zablokują konkurs na "tylko dla SS" niż skuszą się na odblokowanie stardolarów. Jednak się myliłam.

Drugi news to taki, że również od dziś można zarabiać 50sm dziennie zamiast 40. Niestety, ja na razie nie mogę skorzystać z tej oferty, gdyż mam grubo ponad 1000sm na koncie po ostatnim doładowaniu z oferty promocyjnej.

Trzeci natomiast jest taki, że teraz nie musicie już czekać na dzień wymiany (SS), gdyż starmonety można wymieniać codziennie! Oczywiście nie wszystkie jak leci a 1000 miesięcznie. Czyli zmiana na lepsze, bo limit zostaje ten sam ale nie trzeba pilnować daty wymiany :)


Ja osobiście żałuję, że nie podniesiono przy okazji limitu z 1000 na na przykład 1500 lub 2000, bo 1000 zbiera się bardzoe szybko, a osoby takie jak projektanci, którzy dużo sprzedają nie mogą zbyt często wystawiać nic za sm bo ten ogranicznik ich blokuje.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Super, jak pierwszy raz weszłam i nie było wiadomości, to myślałam, że to błąd. Szybko wydałam 15 sd na sukienkę, za resztę nie wiedziałam co kupić. Za drugim razem weszłąm i wiadomość od stardoll mi wszystko wyjaśniła. Szkoda tylko, że jest tak mało sposobów zarabiania sd...

Kasiikoowa pisze...

Hmm.. nawet fajnie to zrobili. ^^

Kasiikoowa

Serduszko9393 pisze...

Jak ja sie zdziwiłam na widok tej wiad...;DD Zarąbiście;DD Ale chyba nie ss nie bd mogli wymieniac sm na sd...;/ więc to najgorsze;//

HarajukuGirlPL pisze...

Serduszko9393, przecież w pierwszej linijce jest napisane "... wymienić sm na $ kiedy chcą..."

Kasiikoowa pisze...

Ale NSS nie mogą wymieniać. Chyba, że się mylę (?) :O ^^

Kasiikoowa

Mrunia pisze...

NSS mogą, z tego, co zrozumiałam, wymieniać SM na SD tak, jak do tej pory wszyscy - czyli co 14 dni. A SS kiedy chcą.
Ale mnie zamiast 1000 SM do wymiany na SD w tym miesiącu wyświetla się tylko 500 :( Może 1000 jest tylko dla Royalty?

Mrunia_R.E.

Anonimowy pisze...

U mnie nadal jest do zarobienia 40sm, nie jestem ss i nie mogę wymieniać sm .Czemu ? ; /