sobota, 29 października 2011

Newsy z Magazynu Stardoll - Boysband znowu razem!

"Najlepsza wiadomość jaka może być! Backstreet Boys powraca! [...] Jeśli dorastałeś w latach 90-tych i na początku lat 2000, to na pewno się ucieszysz [...]" Tak pisze Vicky.Stardoll zamieszczając przy okazji w Magazynie Stardoll jeden z videoklipów tego zespołu - teledysk jakże na czasie :)


Kultowy boysband przełomu lat 90-tych i 2000 - Backstreet Boys. To jeden z pierwszych, czołowych boysbandów amerykańskich, który cieszył się dużą sławą wśród nastolatek w latach 1995-2000. Na ich koncertach dziewczyny zazwyczaj piszczały z zachwytu.
Zapewne większości z Was nie było jeszcze wtedy na świecie i może nigdy nie słyszeliście o tym zespole, ale to nie stoi na przeszkodzie aby łyknąć mała pigułkę z przeszłości i poznać kilka kawałków muzycznych z tego okresu.
Ja osobiście raczej ich nie słuchałam, ale byłam dużą wielbicielką ich teledysków. No i jak to zwykle u dziewczyn bywa miałam wśród tej piątki swojego faworyta, był nim Howie Dorough.


Z ciekawostek dodam jeszcze tyle, że założyciel Backstreet Boys, Lou Pearlman chciał stworzyć zespół na miarę New Kids on the Block (boysband lat 80-tych) i nie żałował pieniędzy na castingi, kampanie i przesłuchania aby znaleźć tych chłopców. Wydał na ten cel ponad trzy miliony dolarów! Poniżej jeden z teledysków  New Kids on the Block.

10 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

O ale fajnie . ;D

Kasiikoowa

kxaxmxa pisze...

;D

Myszuunia pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Jesscelina pisze...

Fajnie

Jesscelina

Florencece pisze...

Super :)

Cieszę się, że zgadzasz się na te reklamy! Jeśli będziesz chciała to pisz w kom, podam Ci wtedy mojego emaila czy coś.
Ja reklamę u Ciebie "zamówię" za jakiś czas :)
florencece

duda26 (dudaczek) pisze...

to fajnie chociaż moim ulubionym boysbandem byli zawsze take that i new kids on the block, którzy również niedawno reaktywowali swoje zespoły

iczarny7719 pisze...

nie znam ich, ale piosenki mają ok

123listek123 pisze...

Hmm .. ;)

dodusia254 pisze...

no piosekni sa spoko

Caro088 pisze...

Super ;)

Caro088