sobota, 30 marca 2013

Wybór dnia + pytanie do Was :)

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI! :)

Życzę Wam, aby w te święta śnieg wreszcie zniknął i przynajmniej na ten wyjątkowy okres zaświeciło słońce. ;) Czego jeszcze? Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!Dzisiejszym wyborem dnia jest torba z nowej kolekcji IT Girls. Kosztuje 7 SD. Mnie średnio się podoba, toteż raczej jej nie kupię. A Wy ją kupicie? Co o niej sądzicie? :)


A teraz pytanie dla Was. :)
Od pewnego czasu zastanawiałam się nad wprowadzeniem na bloga artykułów dotyczących stylizacji. Jednak, aby nie było zbyt nudno, to Wy decydowalibyście co dana stylizacja ma zawierać. :)
Najlepiej gdyby były to ciuchy dostępne aktualnie w StarPlazie, gdyż wiele osób nie posiada w swoich szafach masy ekskluzywnych i starych ubrań z byłych kolekcji. :) Co Wy na to? :)

3 komentarze:

Eneril Dil pisze...

Świetny pomysł, ja nie mam pomysłu o czym mogłabyś napisać : )

EnerilDil

мαяу¢нα pisze...

moim zdaniem fajnym pomysłem na artykuły byłby poradnik jak robić samemu fajne rzeczy w desingnach, np. fryzury, cienie na twarz, obrazy czy wzory na ubrania :) wiele osób ma na koncie kilka sd chociażby ze względu na akademię i zamiast wydawać 50sd na fryzury od projektantów, mogli by sami je zrobić znacznie taniej.:)

Kadirri SD pisze...

мαяу¢нα

W sumie to nie jest zły pomysł. Gdybym tylko coś ciekawego opanowała, to chętnie się tym z Wami podzielę. :)