środa, 15 lutego 2012

Super Bowl Couture - Cesarskie Show podczas finału NFL

W StarPlazie pojawiły się przedmioty z kampani NFL (National Football League - pol. Narodowa Liga Futbolowa). Znajdziecie tam między innymi strój Madonny, która 6 lutego podczas przerwy finału ligi futbolu amerykańskiego Super Bowl wykonała Cesarskie Show.

"Cesarską oprawę miało wejście Madonny na arenę w Indianapolis: najpierw zobaczyliśmy rzymskich niewolników w pancerzach, ciągnących kwadrygę ukrytą pośród gigantycznych złotych laurowych liści. Skrywanym pośród nich muzycznych kwiatem była wokalistka w oszałamiających szatach — zasiadająca na cesarskim tronie ze złotym diadem na głowie. W majestatyczny sposób wykonała „Vogue", tańcząc w spódniczce inspirowanej zbrojami rzymskich legionistów. Na tym tle niezwykle prezentował się elektroniczny parkiet — mieniący się puzzlami animacji.
W programie wieczoru znalazło się również „Music". Tym razem towarzyszyli Madonnie czarnoskórzy tancerze w śnieżnobiałych dresach z ornamentami nut zamiast bocznych lampasów na spodniach. Gwiazdą był fenomenalny linoskoczek z Cyrku Słońca. Najbardziej oczekiwaną piosenką była jednak premierowa kompozycja „Give Me All You Luvin'". To utwór, który w pierwszym odbiorze robi wrażenie nazbyt naiwnie dziewczęcego — jakby Madonna chciała się na siłę odmłodzić. Jest to jednak zgrabne electro nawiązanie do muzyki lat. 60. Podczas Super Bowl wykonanie nowego singla wzbogaciły cheerleaderki. Swoje partie wykonały też raperki Nicki Minaj i M.I.A. Ta ostatnia pokazała do kamery podniesiony środkowy palec, czego nie wyciął w relacji cenzor. W finale, po krótkiej, lecz efektownej sekwencji z marszową orkiestrą perkusistów pod kierunkiem Cee Lo Greena, usłyszeliśmy hymn „Like A Prayer" wykonany w konwencji soulowego chóru. Biało-czarne kostiumy stanowiły wymarzone tło dla tysięcy światełek jarzących się na widowni. Piosenka została dedykowana „światowemu pokojowi".
źródło: Rzeczpospolita, autor tekstu: Jacek Cieślak


6 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Oo, fajne :D

julcia_tam pisze...

Super

angelika pisze...

nom fajne

Angelika.1999

Cornela2213 pisze...

Fajnie, tylko szkoda że nie ma peruki Nicki Minaj...

Niunia1202 pisze...

Give Me All You Luvin ♥

Mrunia pisze...

Kupiłam tę sukienkę i pasek - na screenie pośrodku - śliczne i bardzo w moim stylu. Reszta mi się nie podoba.

Mrunia_R.E.