poniedziałek, 2 stycznia 2012

Zmiany w cenniku reklam + PYTANIE do Was


Jak już pisałam wcześniej wczoraj zakończyła się promocja na reklamy. Ale mam dla Was dobrą wiadomość, od dziś zmieniły się także ich ceny, oczywiście z wyższych na niższe :D
Teraz reklama w poście kosztuje 30$ (było 50$). Tak samo zmienił się cennik reklam wyświetlanych na pasku bocznym i obecnie reklama taka kosztuje:
- 1 tydzień - 5$ + prowizja Stardoll (było 10$)
- 2 tygodnie - 10$ + prowizja Stardoll (było 15$)
- 3 tygodnie - 15$ + prowizja Stardoll (było 20$)
- 4 tygodnie - 20$ + prowizja Stardoll (było 25$)

Tu mam do Was pytanie, ponieważ kilka osób pytało mnie czy byłaby możliwość umieszczenia mini-reklamy/ogłoszenia w nowym widgecie, który wczoraj dodałam na bloga (ten przesuwany tekst) chciałam znać Waszą opinię. Czy zamieszczać tam reklamy typu takiego jak na przykład wiadomości transmitowane na stardoll, czyli linijka-dwie tekstu? Tu jest tylko jedna różnica, na stardoll reklama taka wyświetla się tylko raz a tu leciałaby cały czas, który byłby wykupiony. Napiszcie co o tym sądzicie? Jeśli Wam się pomysł nie podoba to widget zostawię taki jak jest, czyli tylko opinie i komentarze, a jeśli Wam się spodoba to dodam też mini-reklamy. Co Wy na to?

8 komentarzy:

adasiek116 pisze...

mi pasuje :]

Po prostu Natalia pisze...

Świetny pomysł z tymi reklamami w widgecie ;)

Mrunia pisze...

Sądzę, że dobrze by było wprowadzić tę opcję. Zresztą już samo wyświetlenie czyjejś wiadomości w wigdecie jest w pewnym sensie reklamą.

Mrunia_R.E.

MiNi pisze...

Tak...Jak najbardziej Tak!To świetny pomysł!

Kasiikoowa pisze...

Hmm.. ok. :)

julcia_tam pisze...

Fajny pomysł

♥Michalina♥ pisze...

Bardzo fasjny pomysł, jestem za :))

julka pisze...

pasuje :]