sobota, 7 stycznia 2012

Wstaliście już? Zjedliście śniadanie? No to zaczynamy............... EDIT: Będzie druga część listy!!!

Listę Obecności! czyli to co kochacie ;P


Dzisiejszym hasłem na liście jest: WOŚP, gdyż gifty będą zakupione właśnie za te starmonety i stardolary, które mam ze sprzedaży koszulek z serduszkiem. Osoby, które twierdzą, że zarabiam na koszulkach fortunę nie mają chyba wyobraźni, wystarczy sobie przypomnieć Wielką Listę Obecności z sylwestrowej nocy, w której rozdałam niemal 600 stardolarów na 106 giftów. Jak można w ogóle twierdzić że ja to robię dla pieniędzy, to trzeba nie mieć rozumu i nie myśleć. Naprawdę, darujcie sobie takie komentarze i nie bierzcie udziału w Liście Obecności, bo prawda jest taka że objechać kogoś potraficie ale gift też chętnie byście zgarnęli. Takie zachowanie ma swoją nazwę - obłuda!

No dobra, wracając do naszej Listy Obecności. Startujemy teraz i kończymy gdy na liście pojawi się 40 osób. Każdy w odpowiednim czasie otrzyma numerek. Osoba 40-ta otrzyma numer wraz z hasłem: lista zamknięta! I pamiętajcie: WOŚP :)

PRZY OKAZJI NIE ZAPOMNIJCIE ZAGŁOSOWAĆ NA MOJEGO JURKA!
Z GÓRY DZIĘKUJĘ :)


EDIT 12:00:
Postanowiłam, że zrobię drugą połowę listy na kolejne 40 osób. Będą to numery od 41 do 80. Bądźcie czujni!
Osoby, które otrzymały numerek w pierwszej czterdziestce bardzo proszę o to aby nie zgłaszały się ponownie w drugiej połowie, gdyż to będzie ciągle ta sama lista a jak wiadomo przysługuje tylko jeden gift na osobę!
Gifty będę wysyłać dziś i jutro, dlatego czekajcie cierpliwie na swoją kolej.

5 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Super ;)

Laurus01 pisze...

Super ja już się wpisałam :D

radek06 pisze...

extra


radek06

julcia_tam pisze...

Super

Gabunia56 pisze...

Juz dostalam i dziekuje slicznie:*

Gabriela1989