piątek, 27 stycznia 2012

Tymczasowe 150 stardolarów i jak zwykle problem

Osoby, które otrzymały 150 stardolarów z okazji 150 milionów użytkowników, mają 150 minut aby je wydać. Po tym czasie stardolary znikną


Problem polega na tym, że stardolary były dostarczone wczoraj a informacja o tym, że są to stardolary tymczasowe pojawiła się dopiero dziś i niestety z tego co się zorientowałam u części użytkowników pieniądze te zdążyły już zniknąć.
Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo Was proszę abyście weszli do swojej "historii transakcji" i tam sprawdzili co tak naprawdę dzieje się na waszym walutowym koncie. Darmowe starmonety podpisane są jako "150 million members" zaś tymczasowe stardolary jako "Temporary Stardollars".

Ja niestety otrzymałam na głównym koncie jedynie starmonety, za to na drugim koncie otrzymałam i jedno i drugie, więc szybko przelałam sobie tę kasę na swoje konto główne, wprawdzie ze stratą 15$ na prowizję stardoll ale i tak 135$ zostało mi w kieszeni. Napisałam również do stardoll list z zapytaniem dlaczego nie dostałam tymczasowych stardolarów na koncie HarajukuGirlPL? Ciekawe czy odpiszą.

14 komentarzy:

alex1186 pisze...

chamstwo nie dość że wczoraj nie dostałam sd to mi jeszcze moje 150sd zabrali

radek06 pisze...

chamstwo włączyli to o 19-20godz a nie o 12-16 nie zdążyłem jestem zły na siebie i na stardoll chce moję 150sd.a nie cierpie ich złość.

HarajukuGirlPL pisze...

@ ja również nie dostałam na swoim głównym koncie tych tymczasowych stardolarów, napisałam już w tej sprawie do stardoll, ciekawe czy w ogóle odpiszą

alex1186 pisze...

@HarajukuGirlPL ja nie dostałam a mimo to mi zabrali

radek06 pisze...

no właśnie HARAJUKU masz racje to nie fair.

radek06 pisze...

to tak jak kiedyś za gierki dostawało się dziennie 1sd i muśałeś wydaćw 24h.

HarajukuGirlPL pisze...

@ alex1186

teraz sprawdziłam, mnie również zabrano moje własne 150$, bo tak jak pisałam nie dostałam od nich żadnych stradolarów, no teraz to się wkurzyłam!

alex1186 pisze...

ja już napisałam w tej sprawie

HarajukuGirlPL pisze...

@ ja zaraz też napiszę, ale teraz to już chyba z awanturą, bo robi się z tego grubsza afera, wystrczy spojrzeć na komentarze z wczesniejszego posta ile ludzi jest niezadowolonych

radek06 pisze...

okropne napisałem tu już o tym oto one:chamstwo włączyli to o 19-20godz a nie o 12-16 nie zdążyłem jestem zły na siebie i na stardoll chce moję 150sd.a nie cierpie ich złość.

Kamila99001 pisze...

ja nie dostałam :C i dobrze, że wczoraj rano wydałam całą kaskę to nie mieli mi z czego zabrać :-)

♥Michalina♥ pisze...

Mi w hostori transakcji nie pisze o tych sd, a je dostałam - zabrali -.-

♥Michalina♥ pisze...

Chyba wiadomość z logowania pojawia sie od rana, bo wczoraj ok. 22.20 się logowałam 2 razy i nic takiego nie miałam.

Kasiikoowa pisze...

Mi nic nie zabrali.. Dali mi te sd i sm i wydałam w czasie i już.. Ale zachowali się okropnie.. :/