piątek, 20 stycznia 2012

TROSZKĘ HISTORII - Pierwszy i najlepszy polski blog o stardoll


Pierwszym i zarazem najlepszym blogiem o stardoll był (bo już nieaktywny) blog Wszystko o Stardoll użytkowniczki agamng pod adresem stardoll-news-plotki.blogspot.com założony 13 sierpnia 2008 roku. Niestety agamng ponad dwa lata temu wycofała się z pisania a ponad rok temu odeszła także ze stardoll opuszczając swoje konto. Szkoda, bo jej blog był najlepszą stroną jaką do tej pory widziałam na temat stardoll. Później nie spotkałam już tak dobrego bloga. Na szczęście Aga odchodząc ze stardoll postanowiła bloga oszczędzić i go nie skasowała, więc do dziś możemy go oglądać i czytać notki, które niejednokrotnie inspirowały użytkowniczki stardoll. Ja sama od czasu do czasu wpadam na jej bloga, wspominając sobie lepsze czasy tej gry, a były takie, wierzcie mi. Być może ktoś z Was też pamięta ów bloga?
Jeśli ktoś lubi oglądać zrzuty ze starego stardoll, oraz czytać o tym co się kiedyś wydarzyło w witrynie to zapraszam na archiwalnego, ale jak do tej pory najlepszego bloga o stardoll
stardoll-news-plotki.blogspot.com
Ja osobiście bardzo żałuję, że agamng tak po prostu zniknęła ze stardoll i zupełnie straciłam z nią kontakt. Szkoda...

10 komentarzy:

MalaMargusia pisze...

Pamiętam go :) Często odwiedzałam tego bloga zaczynając zabawę na Stardoll.

Nesta pisze...

Ja pamiętam :) Ale trafiłam na niego niestety trochę późno, bo niedługo po tym agamng przestała na nim pisać. Ale dzięki niemu nauczyłam się robić projekty w stardesign ;)

Kinia1718

Kasiikoowa pisze...

Nie znałam tego bloga.. a szkoda.. :P

Mrunia pisze...

"Być może ktoś z Was też pamięta ów bloga?" - OWEGO!!! Owego, na litość borską i ludzką! Przepraszam, ale denerwują mnie błędy językowe :P.
Blog całkiem niezły. Szkoda, że już nie działa.

Mrunia_R.E.

HarajukuGirlPL pisze...

@ Mrunia

i tu się niestety mylisz :)
"ów" jest jak najbardziej na miejscu

"Oto ów blog", będący określeniem tego, o czym była mowa
"Dużo jak na owe czasy podróżował"

Julietta pisze...

Ja go znam.
-Julusiunia

julcia_tam pisze...

Kiedyś na niego zaglądałam.

killaheart pisze...

Oj tak, pamiętam go. Muszę się zgodzić, był to najlepszy blog o Stardoll jaki kiedykolwiek powstał. Szkoda, że nie jest już aktywny.

santana pisze...

Do Mrunia:
,,Na litość borską " to też jest błąd morze nie językowy ale jednak. Więc radze czytać uważnie swoje posty nim zacznie się zwracać uwage innym.

MalaMargusia pisze...

Santana, źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz :)