wtorek, 17 stycznia 2012

Od dzisiaj BEZWZGLĘDNIE BLOKUJĘ...


...i zgłaszam osoby, które rozsyłają różnego rodzaju łańcuszki szczęścia, oferty darmowych stardolarów oraz darmowego SS.
Zapamiętajcie sobie! Nie ma żadnych kodów na darmowe SuperStar, dodatkowe apartamenty czy stardolary!!! Ja rozumiem, jeśli wysyła mi to naiwne dziecko w wieku 9-10 lat bo samo dało się nabrać na taki głupi żart, ale jak otrzymuję taki łańcuszek od kilkunastoletniej osoby to nie wiem czy mam się śmiać czy się rozpłakać?!

Obecnie najpopularniejszym, spamerskim łańcuszkiem jest tekst:

"rzeczy! założyciel stardoll jest nam bardzo wdzięczny za to że pięknie złożyliśmy mu życzenia . Ta oferta jest tylko dla chętnych !!!!! nie dla leniwców !!! jeżeli wyślesz to do 8 osób dostaniesz osiem szminek do ust i osiem pięknych sukienek !!!!!!!!! jeżeli wyślesz do 10 osób dostaniesz 100 sp 300 sd !!!!!!! jeżeli do wszystkich z twojej listy przyjaciół to dostaniesz 2 dodatkowe apartamenty i 13 prezentów oraz 2400 sd!!!!!! 300sp!!!!!!!!!!!!!!!"

oraz


"Jeśli wyślesz tą wiadomość do 20 osób dostaniesz 2000sd, ja dostałam" - tak, a w apartamencie pustki i dolka NSS, żarty....

Zatem od dziś zaczynam kampanię STOP ŁAŃCUSZKOM! i blokuję wszystkich, którzy je rozsyłają, bez względu na wiek, płeć i wyznanie religijne. Oprócz blokady osoby te będą wyrzucane z moich klubów, gdyż często zdarza się że i tam potrafią naśmiecić łańcuszkami.


Taki oto obrazek sobie przed momentem stworzyłam i zaraz wcisnę go na boczny pasek bloga wraz z linkiem do tej notki, żeby każdy widział i sobie przeczytał o co w nim chodzi. Chociaż chyba na pierwszy rzut oka wiadomo :)

6 komentarzy:

anetka9995/truskaffkowe pisze...

Popieram sama też blokuję ludzie zgłupialiście do reszty !!

truskaffkowe

xD_Karina_xD pisze...

Ja bym jeszcze blokowała osoby spamujące tym, żeby się zapisywać do ich np. klubów w miejscach do tego nieprzeznaczonych -.-

Kasiikoowa pisze...

Również popieram..

Mrunia pisze...

Popieram. Jak na razie zdarzyło mi się tylko raz dostać taką wiadomość: "Jeśli wyślesz tą wiadomość do 20 osób dostaniesz 2000sd, ja dostałam" i od razu zgłosiłam. No bo nie dość, że łańcuszek, to jeszcze nielogiczny. Skąd osoba wysyłająca może wiedzieć PRZED wysłaniem wiadomości, że dostanie te SD, skoro ma je w teorii dostać PO wysłaniu wiadomości :P?

Mrunia_R.E.

Mrunia pisze...

A co do spamowania w klubach, to czasem aż mnie szlag bierze, jak widzę w dyskusjach tematy czy posty typu "wklej to do 10 klubów..." czy "jeśli chcesz mieć 1000 SD...". Do tej pory jakoś przymykałam na to oko, ale teraz mam dość i jak trafię na coś takiego, będę zgłaszać.

Mrunia_R.E.

julcia_tam pisze...

Ja tam nic takiego nie rozsyłam