niedziela, 18 grudnia 2011

Reklama w górnym banerze - info i cennik


Ponieważ coraz więcej osób pyta mnie o warunki zamieszczenia reklamy w banerze górnym (nad notkami) postanowiłam napisać na blogu co i jak, bo nie mam zbytnio czasu żeby do każdego z osobna odpisywać.

A oto jak wygląda cennik i zamawianie:

Koszt reklamy w promocji świątecznej wynosi 50$ za 2 tygodnie wyświetlania.
Promocja świąteczna trwa do 1 stycznia włącznie, oznacza to że wszystkie zamówione w tym okresie reklamy kosztują wg cennika promocyjnego.
Po nowym roku, czyli od 2 stycznia koszt takiej reklamy to 50$ za tydzień wyświatlania, 100$ za dwa tygodnie, itd.
Reklamy można zamawiać u mnie poprzez stardoll lub poprzez maila. W wiadomości należy zaznaczyć na jaki okres ma być reklama i czego ma dotyczyć (apartamentu, bloga czy jeszcze czegoś innego ;P). Baner można wykonać samemu lub jesli ktoś nie potrafi można zdać się na mnie, ja wykonam go bez dodatkowych opłat. Przygotowuję wtedy taki baner w ciągu 24 godzin od momentu zapłaty za reklamę. Jeśli ktoś jednak zdecyduje się na samodzielne wkonanie to baner (obrazek) musi mieć dokładne wymiary 960x300 i wtedy należy go przysłać na maila lub ewentualnie podać link do obrazka.
Ilość miejsc na reklamy mogłaby być nieograniczona, jednak ja postanowiłam wprowadzić ograniczenie do maksymalnie 10-ciu wyświetlanych banerów. Jeśli się okaże, że nie ma wolnego miejsca w danym momencie, to niestety trzeba będzie poczekać w kolejce aż ktoś zwolni miejsce poprzez kończący się termin reklamowania.

W tym momencie z tej opcji reklamowania się skorzystało już kilka osób. Reklamy te działają od kilku dni więc na razie nie ma kolejki, ale codziennie ktoś wyraża chęć zakupu, dlatego warto się szybko decydować, zwłaszcza że promocja cenowa trwa jeszcze tylko 2 tygodnie. Kolejna promocja przewidziana jest najwcześniej na walentynki lub na wielkanoc (jeszcze dokładnie nie wiadomo).

Jesli macie jakieś pytania dotyczące reklam w banerze to zapraszam :)

6 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Mi się podoba moja reklama w banerze :D

AleksaPL pisze...

No masz fajna :D ;>

Kasiikoowa pisze...

:D

Majka994 pisze...

A ja wolałam dawny szablon bloga. Łatwiej się czytało, a teraz każdy post ma inną stronę :(

julcia_tam pisze...

Fajnie
julcia_tam

98justka98 pisze...

ja się zastanawiam, ale nie wiem czy skorzystam :)

98justka98